Kurumsal

2016 ylnda inaat ve yap malzemeleri sat amacyla kurulan Yaltmsa, güvenli ticaret yaklam, yüksek ve devaml kalite anlay, uzman ekibi ve ürün marka çeitlilii ile stanbul ve çevre illerine hizmet vermektedir.

Bugüne kadar kaliteli mal ve hizmet anlayndan ödün vermeyen Yaltmsa, ilk günden beri süregelen müteri odakl anlay ile faaliyetlerine devam etmektedir. Müterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine devam eden Yaltmsa, alannda önde gelen bir çok üretici firmann ürünlerinin satn yapmaktadr.

Yaltmsa, müteri memnuniyeti, kalite esasl, bir ticaret ve hizmet anlayn benimsemitir.

Bu anlay, sadece sat deil, hizmet süreçlerini de içine alan, bütün kurumsal boyutlarda gerçekletirmeyi hedeflemektedir.

Bunu salamak için her çalanmz, iini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alannda gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadr.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir deer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktr. Bu kendimizden çok müterilerimiz için duyduumuz bir sorumluluk duygusudur.

Dürüstlük, effaflk ve açklk müterilerimizin bize duyduklar güveni douran en temel birinci özelliklerimizdir. Tüm ilerimizde ve hizmetlerimizde bunu korumann gerektiinin her zaman bilincindeyiz…

Yaltma dair ne varsa... YALITIMSA